Kultura a společnost Kategorie: Kultura a společnost

Kultura a společnost - poslední přidané anebo změněné stránky:

 • Taneční škola Star »

  Taneční škola Star

  Sestavili jsme pro vás bohatou nabídku tanečních kurzů pro všechny věkové kategorie. Přijďte mezi nás a vyberte si z nabídky různých rytmických, pohybových a tanečních kurzů. Taneční škola Star nabízí klasické taneční kurzy pro mládež a dospělé, individuální taneční lekce, latinsko-americké tance, výuku tance pro děti, taneční vystoupení podle Vašich požadavků, kosmetické poradenství, školu líčení a poradenství s výběrem šatů pro každou příležitost.

  Datum přidání: 15 01 2013 · detaily zápisu »
 • Mějte v hrsti akce v Hradci Králové »

  Mějte v hrsti akce v Hradci Králové

  Jste fanouškem do divadla, kina nebo muziky? Rádi nakupujete či naopak trávíte čas v přírodě rozjímáním? Kultura v Hradci Králové žije a stejně tak je tomu s obchodem a službami. Sledujte náš kalendář akcí, katalog firem či tipy na výlety v okolí Hradce Králové a mějte o všem přehled. S námi Vám žádná akce v Hradci Králové neunikne, tak neváhejte navštívit nejlepší kulturně informační web. Žijte s námi – kalendář akcí Hradec Králové Vám pomůže nic nezmeškat!

  Datum přidání: 10 12 2012 · detaily zápisu »
 • Hudba (DJ) a karaoke na svatbu »

  Hudba (DJ) a karaoke na svatbu

  Hudba na svatbu nebo večírek - DJ, zvuk a karaoke, na svatbu, firemní večírek, nebo párty Zajišťuji DJ na svatbu, firemní večírek, nebo jinou akci s vlastní profesionální zvukovou technikou. S tímto druhem akcí mám několikaleté zkušenosti, proto se na mne můžete s důvěrou obrátit, pokud sháníte na Vaši svatební oslavu, firemní večírek, nebo jiný druh akce DJ s vlastní technikou. Nabízím také zajištění profesionálního fotografa, kterého si můžete objednat v rámci balíčku DJ + fotograf. Při výběru hudby na Vaší akci se můžete plně spolehnout na mé dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup. Široký hudební repertoár a kvalitní zvuková technika je zárukou té nejlepší atmosféry, kterou se vždy snažím navodit. Můžete si vybrat z nabídek pro různé typy akcí, kde naleznete kromě pevné ceny také rozsah služeb.

  Datum přidání: 17 11 2012 · detaily zápisu »

Nejnovější tagy související s kategorií: Kultura a společnost

Kultura a společnost - nová podkategorie:

Název:
Token: