Chytrá pěna Sealection

Chytrá pěna Sealection Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou vhodné pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Demilec USA je vedoucím výrobcem ekologicky nezávadných, stříkaných polyuretanových izolačních pěn a nátěrů. Použitím světově proslulých technologií a výzkumu vytvořil Demilec USA řadu produktů, které Vám pomohou realizovat Vaše sny o energeticky úsporném, tichém a komfortním prostředí téměř bez prachu a alergenů. Produkty Demilec jsou vyráběny v USA a získaly řadu ocenění a certifikací pro jejich vysokou energetickou účinnost, tak pro vysoký obsah obnovitelných a recyklovaných materiálů. Jednou z nejdůležitějších hodnocených certifikací je GREENGUARD ® a GREENGUARD ® pro děti a školství.

Detaily stránky www.nastrikovaizolace.cz:

Přidej stránce zpětné odkazy www.nastrikovaizolace.cz:

Chytrá pěna Sealection

Návštěvy robotů:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 9

Zobraz podobné zápisy v této kategorii:

 • www.e-regaly.cz »

  www.e-regaly.cz

  Dodáváme vybavení pro archivy a sklady. V naší nabídce naleznete široký sortiment regálů a regálových systémů a kovového nábytku. Základním sortimentem jsou policové regály v různém konstrukčním provedení a ve velké škále rozměrů a nosností. Policové regály lze doplnit o různé doplňky a zvolit tak nejvhodnější regálové řešení pro váš archiv, sklad, dílnu, či pro jiné využití.Dále v naší nabídce naleznete regály na pneumatiky, pojízdné (posuvné) regály, konzolové regály a paletové regály.Kovový nábytek se vyznačuje robustní konstrukcí a kvalitní vypalovanou práškovou barvou, kterou lze vybrat z několika odstínů RAL. Kovový nábytek je určen jak pro dílenské využití, tak i do kanceláře, nebo sociálního zázemí.V neposlední řadě nabízíme také manipulační techniku, která vám usnadní obsluhu vašich regálů.Pro zákazníky poskytujeme také služby ve formě dopravy a montáže.Naše výrobky můžete zakoupit i prostřednictvím e-shopu, regály je možné si sestavit pomocí konfigurátoru.

  Datum přidání: 05 04 2015 · detaily zápisu »
 • Rekonstrukce staveb v Praze »

  Rekonstrukce staveb v Praze

  S pomocí všestranného kolektivu dokážeme pokrýt požadavky na libovolné rekonstrukce Praha. Během těchto procesů zajistíme potřebná stavební povolení, kvalitní materiál, nový nábytek a v případě komerčních objektů i další činnosti jako instalace kamerových systémů, ozvučení a podobně. Součástí rekonstrukce staveb jsou i stavební úkony týkající se fasád, omítek, vnitřních příček, klempířstvích prací, požárních a komunikačních systémů, až po ekologickou likvidaci jakéhokoliv odpadu.

  Datum přidání: 20 11 2012 · detaily zápisu »
 • Orkys »

  Orkys

  Stavitelství, zahrady a péče o zeleň

  Veškeré stavební práce, úpravy a údržba zahrad, poradenská činnost.

  V oblasti stavitelství zajišťujeme jak stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů tak např. i drobné stavby zahradního charakteru. V oblasti péče o zeleň se zabýváme například mulčováním trávy, výsadbou dřevin.

  Datum přidání: 20 12 2012 · detaily zápisu »
 • MPRValves - průmyslové armatury »

  MPRValves - průmyslové armatury

  Hlavním cílem společnosti jsou dodávky celého rozsahu průmyslových armatur včetně navazujícího sortimentu komponentů MaR. Veškeré dodávky zajišťujeme vlastními výrobky ze skladových zásob. Tyto produkty jsou vždy označené naší registrovanou obchodní značkou MPR, zaručující našim zákazníkům veškerou odpovědnost naší společnosti za bezvadný a bezpečný provoz dodávaného zboží.

  Datum přidání: 31 12 2012 · detaily zápisu »
 • Zámečnictví Plzeň Jan Russwurm »

  Zámečnictví Plzeň Jan Russwurm

  Výroba plotů má u nás dlouhou tradici. Zámečnictví a zámečniscká dílna v Plzni vyrábí ploty a oplocení, schodiště a hodně klientů si u nás nechává vyrábět bezpečnostní mříže. Kvalitní kovové ploty vám zaměříme, navrhneme i namontujeme v Plzni i okolí. Zároveň zhotovíme i vjezdové brány.

  Datum přidání: 24 01 2013 · detaily zápisu »
 • RayService »

  RayService

  Ray Service, a.s. je česká výrobně obchodní společnost, poskytující komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků.
  Společnost RayService se stala renomovaným distributorem řady světových výrobců kabelových komponent – např. Tyco Electronics a ITT Cannon, pro něž je významným zákazníkem. Tímto se výrazně prosadila a osvědčila na vysoce náročném trhu vojenské, letecké a průmyslové techniky. Na českém trhu se nyní významně podílí na programech vývoje a modernizace vojenské techniky České armády. V civilní oblasti dále zaměřuje své aktivity na kolejovou dopravní techniku, obráběcí stroje a řadu dalších strojních zařízení výrobců tuzemské i zahraniční provenience.

  Datum přidání: 28 01 2013 · detaily zápisu »
 • Stříkaná izolační pěna »

  Stříkaná izolační pěna

  Tepelná izolace neboli zateplení domů a bytů, to je v dnešní době naprostou nezbytností pro udržení rodinného rozpočtu v přiměřených mezích. Stříkaná pěnová izolace je přitom metodou, která ušetří nejen prostor kvůli své malé tloušťce, ale je také šetrná k životnímu prostředí a zároveň 100% efektivní v zábraně průniku vody, studeného vzduchu a tvorby plísní nebo tepelných mostů.

  Datum přidání: 03 02 2013 · detaily zápisu »