Stavební průmysl Podkategorie: Stavební průmysl

 • Rekonstrukce staveb v Praze »

  Rekonstrukce staveb v Praze

  S pomocí všestranného kolektivu dokážeme pokrýt požadavky na libovolné rekonstrukce Praha. Během těchto procesů zajistíme potřebná stavební povolení, kvalitní materiál, nový nábytek a v případě komerčních objektů i další činnosti jako instalace kamerových systémů, ozvučení a podobně. Součástí rekonstrukce staveb jsou i stavební úkony týkající se fasád, omítek, vnitřních příček, klempířstvích prací, požárních a komunikačních systémů, až po ekologickou likvidaci jakéhokoliv odpadu.

  Datum přidání: 20 11 2012 · detaily zápisu »
 • Chytrá pěna Sealection »

  Chytrá pěna Sealection

  Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou vhodné pro všechny typy obytných, komerčních nebo průmyslových objektů, včetně ekologických a energeticky úsporných staveb. Demilec USA je vedoucím výrobcem ekologicky nezávadných, stříkaných polyuretanových izolačních pěn a nátěrů. Použitím světově proslulých technologií a výzkumu vytvořil Demilec USA řadu produktů, které Vám pomohou realizovat Vaše sny o energeticky úsporném, tichém a komfortním prostředí téměř bez prachu a alergenů. Produkty Demilec jsou vyráběny v USA a získaly řadu ocenění a certifikací pro jejich vysokou energetickou účinnost, tak pro vysoký obsah obnovitelných a recyklovaných materiálů. Jednou z nejdůležitějších hodnocených certifikací je GREENGUARD ® a GREENGUARD ® pro děti a školství.

  Datum přidání: 22 11 2012 · detaily zápisu »
 • Orkys »

  Orkys

  Stavitelství, zahrady a péče o zeleň

  Veškeré stavební práce, úpravy a údržba zahrad, poradenská činnost.

  V oblasti stavitelství zajišťujeme jak stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů tak např. i drobné stavby zahradního charakteru. V oblasti péče o zeleň se zabýváme například mulčováním trávy, výsadbou dřevin.

  Datum přidání: 20 12 2012 · detaily zápisu »
 • Stříkaná izolační pěna »

  Stříkaná izolační pěna

  Tepelná izolace neboli zateplení domů a bytů, to je v dnešní době naprostou nezbytností pro udržení rodinného rozpočtu v přiměřených mezích. Stříkaná pěnová izolace je přitom metodou, která ušetří nejen prostor kvůli své malé tloušťce, ale je také šetrná k životnímu prostředí a zároveň 100% efektivní v zábraně průniku vody, studeného vzduchu a tvorby plísní nebo tepelných mostů.

  Datum přidání: 03 02 2013 · detaily zápisu »

Nejnovější tagy související s podkategorií: Stavební průmysl

Stavební průmysl - nová stránka:

Adresa: