Stránky relevantní k dotazu 'superhry':

 • Superhry na goplay »

  Superhry na goplay

  „GoPlay – maximum game“ je online herní server který poskytuje až tisícovku online her. Sice není tak známý jako třeba Superhry, ale komfortem je jasně lepší. Denně tento herní server navštěvují tisíce lidí, kteří mají chuť hrát superhry a je to i proto, že třeba na Superhrách nemůžete hrát turnaje, získávat body a vyhrávat ceny. Jako třeba náramek Power balance pink.
  Zaujal vás tento herní server? Stačí si na Facebooku přidat skupinu GoPlay.cz, a budete mít hry hned po ruce a pokud budete chtít být GoPlay.cz ještě blíž, tak si dejte GoPlay.cz jako hlavní stránku.
  Mou nejoblíbenější hrou na tomto serveru je hezky zpracovaná hra Epic war. Jste ve Středozemí, kde chcete získat vládu nad zemí. Aby se vám to podařilo potřebujete jediné – Armádu. Jak porazit někoho bez armády ?

  Datum přidání: 11 01 2012 · detaily zápisu »
 • Superhry007.cz - superhry a onlinovky »

  Superhry007.cz - superhry a onlinovky

  Zahrejte si na našem herním webu s online hrami zdarma. Najdete u nás bezva superhry pro dívky a skvělé onlinovky pro kluky. V mnoha kategoriích najdete závodní, akční a bombastické 3D hry pro kluky, pro dívky pak máme oblíkačky, vaření, hry se zvířátky a především oblíbené hry s koňmi.

  Datum přidání: 15 03 2012 · detaily zápisu »
 • PC-hry. Nízké ceny, rychle doručení »

  PC-hry. Nízké ceny, rychle doručení

  Chceš si užít hry na PC za nízké ceny? Nízké ceny, snadný nákup, rychlé dručení. Zachraň svět, pozabíjej hordu nepřátel, rozlušti ty nejzapeklitější hádanky, vybuduj si stoletou říši, bav se s kamarády online ve virtuálním světě – stačí si vybrat z barvité nabídky PC her. Máš svůj oblíbený žánr? Neváhej navštívit PC-hra.cz.

  Datum přidání: 12 04 2012 · detaily zápisu »
 • Webgames007.cz - webgames a superhry »

  Webgames007.cz - webgames a superhry

  Na našem herním serveru najdete spoustu skvělých online her pro dívky. V mnoha kategoriích jako třeba Barbie hry, hry s koňmi, hry s miminky, oblikačky, vaření, kadeřnictví si vyberete hru, která vás určitě pobaví a zaujme. Všechny superhry a webgames jsou u nás naprosto zdarma.

  Datum přidání: 22 04 2012 · detaily zápisu »