BIONEBE E-SHOP

BIONEBE E-SHOP Internetový obchod se zdravou výživou, biokosmetikou z konopí,zelenými potravinami(chlorella, spirulina atp.), bylinami z Peru, ratanovým a dárkovým zbožím, čistícími prostředky na dřevěné a laminátové podlahy,kuchyně a hračky bez obsahu ropných látek, mořské houby a mnoho dalšího.

Detaily stránky www.bionebe.cz:

Přidej stránce zpětné odkazy www.bionebe.cz:

BIONEBE E-SHOP

Návštěvy robotů:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 129

Zobraz podobné zápisy v této kategorii:

 • Rashi Irena Příhodová - výklad karet, regrese, reiky, hra na tibetské mísy... »

  Rashi Irena Příhodová - výklad karet, regrese, reiky, hra na tibetské mísy...

  Sezení probíhá v příjemném a tichém prostředí. Terapie individuální podle klienta a za plného vědomí. Směrodatný je při tom momentální stav klienta a druh potíží, se kterými přichází. Za pomocí různých metod –regrese regresní terapie Rashi, egyptské způsoby léčení, tibetské mísy, automatickou kresbu či karetní rozkladu.Kromě řešení Vašich fyzických a psychických potíží se o sobě dozvíte nové, zajímavé a užitečné informace, které Vás ve Vašem životě mohou posunout o velký kus dopředu.Zvýší se Vám vaše životní síla a mnozí z Vás se dostanou na místa, kam by se jinak nikdy nedostali. Někteří z Vás v sobě po sezení objevují talenty a vlohy o kterých neměli ani tušení. Jiní zase dostávají nový elán a nové nápady do dalšího žití. Zbavujete se nánosů smutků, křivd, bolestí a trápení, které jste si v životě nastřádali, tím se Váš život stává radostnějším a snadnějším.Najdete tu pomoc, útěchu, léčbu, vlídné slovo a někdy i dobrou radu.www.regrese.net

  Datum přidání: 19 07 2012 · detaily zápisu »
 • Na celulitidu »

  Na celulitidu

  Léčba pomerančový kůže je komplikovaný proces, proto naši výzkumníci vynalezli zázračný výrobek proti celulitidě. Odstranění pomerančové pokožky nebylo nikdy tak jednoduché. Tablety a gel proti pomerančové pokožce Cellinea ví, jak se zbavit i silné pomerančové kůže. Unikátnost je ukrytá v jejím složení – speciální receptura ničí pomerančovou pokožku na buněčné úrovni.

  Datum přidání: 15 10 2012 · detaily zápisu »
 • Optika s dlouholetou tradicí »

  Optika s dlouholetou tradicí

  Oční optika. Zhotovení a prodej dioptrických a slunečních brýlí, pouzder a doplňkového sortimentu. Odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem. Aplikace kontaktních čoček.
  Zrak, tedy schopnost vidět, je důležitým lidským smyslem. Proto péče o něj hraje v životě každého z nás podstatnou roli. Sháníte-li kvalitní služby v oboru oční optiky, je vám plně k dispozici naše rodinná firma CM Optik se sídlem v Brně. Všem klientům nabízíme obsáhlý sortiment služeb, včetně očního vyšetření a měření zraku. Cenově výhodně u nás pořídíte moderní dioptrické brýle a seznámíme vás také s aplikací kontaktních čoček. Jsme oční optika s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem ke každému ze zákazníků. Prioritou je pro nás odbornost, vysoká kvalita a maximální spokojenost všech klientů.

  Datum přidání: 04 01 2013 · detaily zápisu »
 • Zubní ordinace Praha »

  Zubní ordinace Praha

  Zubní ordinace J & B medic poskytuje kvalitní a dlouhodobě stabilní výsledky komplexní péče ve všech ambulantních stomatologických disciplínách jak pro dospělé, tak pro děti.Mezi naše služby patří: Bělení zubů, Záchovná stomatologie, Endodoncie, Parodontologie, Protetika, Chirurgie, Zubní implantáty, Ortodoncie a Dětská stomatologie.

  Datum přidání: 05 01 2013 · detaily zápisu »
 • Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence »

  Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence

  Specializovaná prodejna těhotné konfekce, těhotenských pomůcek, výbavy pro kojící maminky, konfekcí pro miminka a malé děti do osmi let. V naší prodejně v Brně na Lesné nabízíme pouze kvalitní a vhodný sortiment včetně odborného poradenství porodní asistentky.

  Datum přidání: 04 02 2013 · detaily zápisu »