Zdravotnické zboží Podkategorie: Zdravotnické zboží

 • Optika s dlouholetou tradicí »

  Optika s dlouholetou tradicí

  Oční optika. Zhotovení a prodej dioptrických a slunečních brýlí, pouzder a doplňkového sortimentu. Odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem. Aplikace kontaktních čoček.
  Zrak, tedy schopnost vidět, je důležitým lidským smyslem. Proto péče o něj hraje v životě každého z nás podstatnou roli. Sháníte-li kvalitní služby v oboru oční optiky, je vám plně k dispozici naše rodinná firma CM Optik se sídlem v Brně. Všem klientům nabízíme obsáhlý sortiment služeb, včetně očního vyšetření a měření zraku. Cenově výhodně u nás pořídíte moderní dioptrické brýle a seznámíme vás také s aplikací kontaktních čoček. Jsme oční optika s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem ke každému ze zákazníků. Prioritou je pro nás odbornost, vysoká kvalita a maximální spokojenost všech klientů.

  Datum přidání: 04 01 2013 · detaily zápisu »
 • Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence »

  Teko Brno - specializovaná prodejna pro kojence

  Specializovaná prodejna těhotné konfekce, těhotenských pomůcek, výbavy pro kojící maminky, konfekcí pro miminka a malé děti do osmi let. V naší prodejně v Brně na Lesné nabízíme pouze kvalitní a vhodný sortiment včetně odborného poradenství porodní asistentky.

  Datum přidání: 04 02 2013 · detaily zápisu »

Nejnovější tagy související s podkategorií: Zdravotnické zboží

Zdravotnické zboží - nová stránka:

Adresa: